Mēs esam #sportiņā

About challenge

Latvijas Olimpiskā komiteja izaicina – piedalies kilometru izaicinājumā “Mēs esam #sportiņā” Olimpiskā mēneša ietvaros! Lai piedalītos izaicinājumā, dodies regulārās pastaigās ikdienā vai iepazīsti kādu no 11 Olimpisko pārgājienu takām visā Latvijā un krāj kilometrus, izkustoties svaigā gaisā!

Izaicinājuma laikā mēģināsim visi kopā noiet 11 179 kilometrus. Kāpēc tieši tik daudz? Jo aiziesim no punkta A - Latvijas Olimpiskās komitejas mītnes Rīgā līdz punktam B – Tokija 2020 Olimpiskajam ciematam Japānā, kur 23.jūlijā sāksies 32.Vasaras Olimpiskās spēles!

Ja jau mūsu sportisti uzrāda savus labākos rezultātus un cīnīsies par medaļām, tad mēs varam viņus atbalstīt un ‘’aiziet’’ līdz Tokijai, vai ne?

Brašākajiem gājējiem (lielākā noietā distance), protams, būs balvas – jaudīgs viedpulkstenis, kā arī vērtīgas uzmundrinājuma balvas no Latvijas Olimpiskās komitejas, ko izlozes kārtībā saņems trīs no labāko divdesmitnieka aiz uzvarētājiem. Izaicinājuma laika posms: 25.04.2021.–23.05.2021.

  • Reģistrējies platformā distantrace.com - šeit;
  • Pievieno sporta lietotni, kurā tiks fiksēti rezultāti. Ierakstīt aktivitāti ar telefonu var sekojošos servisos - Suunto, Polar, Decathlon Coach, MapMyRun, MapMyWalk. Ierakstu var veikt arī ar sporta pulksteņiem un aprocēm – Garmin, Suunto, Polar un Fitbit. Ja lieto SamsungHealth vai iWatch, tad tos ir iespējams savienot ar MapMyRun un MapMyWalk. Pieslēgt savu sporta lietotni vari šeit;
  • Piesakies izaicinājumam “Mēs esam #sportiņā” šeit;
  • Dodoties distancē, ieslēdz sporta programmu savā viedierīcē;
  • Veiktā aktivitāte automātiski tiks reģistrēta šajā uzdevumā;
  • Izaicinājumam vari pievienoties jebkurā brīdī!

Pilnu noteikumu tekstu meklē šeit.

Compatible with Strava
Compatible with Strava
Polar
Fitbit
Suunto
Under Armour
Decathlon