Rezultāti

# Numurs Pilns vārds Gads Komanda Grupa Laiks Punkti distancē
1 3 Uldis Ālītis 1983 DTG-MySport M-35 01:27:22 1000
2 5 Kaspars Serģis 1992 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M 01:27:23 1000
3 151 Māris Bogdanovičs 1991 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M 01:27:48 995
4 223 Alekss Krasts 2001 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M 01:27:48 995
5 105 Andzs Flaksis 1991 DTG-MySport M 01:27:49 995
6 204 Juris Damškalns 1983 DTG-MySport M-35 01:27:51 994
7 4 Gints Lūsis 1984 DTG-MySport M-35 01:27:52 994
8 9 Reinis Markss 1990 VeloRīts M 01:27:53 994
9 106 Sandijs Kļaviņš 1993 VELO EXPRESS SCOTT M 01:27:54 🇱🇻 994
10 15 Kristers Kovgers 1992 DAKO Ziemeļvidzeme M 01:27:55 994
11 182 Rodžers Petaks 2001 ZZK M 01:27:58 993
12 133 Atis Paksis 1981 VELO EXPRESS SCOTT M-40 01:30:40 🇱🇻 964
13 7 Kārlis Vanags 1984 DTG-MySport M-35 01:30:40 964
14 185 Bruno Binovskis 2002 EVELO TEAM / RRS M 01:31:10 🇱🇻 958
15 209 Roberts Draugs 1976 VELO EXPRESS SCOTT M-45 01:31:43 🇱🇻 953
16 12 Mārtiņš Puriņš 1978 DAKO Ziemeļvidzeme M-40 01:31:46 952
17 226 Reinis Avens 1978 - M-40 01:31:46 🇱🇻 952
18 233 Matīss Kaļveršs 2003 Isorex Cycling Team 01:32:31 🇱🇻 944
19 187 Mareks Balodis 2001 ZZK M 01:32:32 944
20 10 Jānis Bērziņš 1982 - M-35 01:32:35 🇱🇻 944
21 77 Lauris Celitāns 1981 Garām ejot/Nanotev.lv M-40 01:32:37 🇱🇻 943
22 17 VALDIS UKINS 1974 BikeBay M-45 01:32:38 🇱🇻 943
23 79 Jānis Vanags 1981 ISOSTAR.LV M-40 01:32:39 🇱🇻 943
24 26 Dzintars Osītis 1968 - M50+ 01:32:39 🇱🇻 943
25 29 Oskars Saulītis 1985 Velo klubs Sigulda M-35 01:32:40 🇱🇻 943
26 22 Jānis Teivišs 1982 Virsotne/MARMOT M-35 01:32:42 🇱🇻 942
27 21 Agnis Apse 1971 DAKO Ziemeļvidzeme M50+ 01:32:45 🇱🇻 942
28 25 Kristaps Egle 1977 Velo klubs Sigulda M-40 01:32:49 🇱🇻 941
29 31 Normunds Griestiņš 1983 Erica Synths M-35 01:34:36 🇱🇻 924
30 139 Aivis Leibmans 2002 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M 01:36:31 905
31 40 Ints Lērme 1975 DAKO Ziemeļvidzeme M-45 01:36:34 905
32 225 Gints Bukovskis 1971 - M50+ 01:36:34 🇱🇻 905
33 81 Andris Balodis 1972 Virsotne/MARMOT M-45 01:36:48 🇱🇻 903
34 82 Janis Vanags 1979 Valmieras velo vienība M-40 01:36:53 🇱🇻 902
35 181 Janis Rukke 1982 Krauzers MTB M-35 01:36:54 🇱🇻 902
36 234 Guntis Šeflers 1982 - M-35 01:36:55 902
37 85 Andris Rozitis 1978 ZZK M-40 01:37:00 🇱🇻 901
38 162 Kaspars Meinuzs 1976 SKANSTE VIRŠI M-45 01:39:11 🇱🇻 881
39 44 Maris Bernats 1985 - M-35 01:39:23 🇱🇻 879
40 235 Lija Laizāne 1993 Eneicat RBH Global W 01:39:26 879
41 173 Kirils Pogodins 1987 DAKO Ziemeļvidzeme M 01:39:47 🇱🇻 876
42 215 Gatis Bormanis 1982 VELO EXPRESS SCOTT M-35 01:40:03 🇱🇻 873
43 23 Andrejs Ziema 1970 - M50+ 01:40:08 🇱🇻 873
44 14 Mikus Herbsts 1998 EMU Mālpils sporta klubs M 01:40:08 873
45 42 Lelde Ardava 1985 Veloprofs.lv W 01:40:12 872
46 37 Juris Veldre 1975 Virsotne/MARMOT M-45 01:40:40 868
47 80 Kaspars Čikste 1981 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M-40 01:40:44 🇱🇻 867
48 125 Raivis Ančs 1974 VeloRīts M-45 01:40:46 🇱🇻 867
49 51 Valdis Berķis 1990 mammadaba M 01:40:46 🇱🇻 867
50 49 Jānis Skujiņš 1975 WESS MOTORS TOYOTA M-45 01:40:46 🇱🇻 867
51 95 Jānis Siliņš 1990 Eži M 01:40:49 🇱🇻 867
52 57 Juris Timšans 1975 - M-45 01:40:49 🇱🇻 867
53 43 Beate Kovgere 1994 EMU Mālpils sporta klubs W 01:40:49 867
54 52 Māris Šlapins 1975 - M-45 01:40:52 🇱🇻 866
55 110 Mārcis Ceijers 1988 SK Priekuļi M 01:40:54 866
56 27 Ulvis Bērziņš 1995 SK Priekuļi M 01:41:06 🇱🇻 864
57 84 Dzintars Kaņepējs 1968 SKANSTE VIRŠI M50+ 01:41:10 864
58 48 Aigars Lebedoks 1973 Velo klubs Sigulda M-45 01:43:03 🇱🇻 848
59 154 Jānis Vējons 1983 Baldones velokomanda M-35 01:43:06 848
60 55 Dainis Gulbis 1967 - M50+ 01:43:06 🇱🇻 848
61 50 Andrejs Arājs 1982 Patria Bottecchia M-35 01:43:06 🇱🇻 847
62 38 Reinis Juršēvičs 1997 SK Priekuļi M 01:43:08 🇱🇻 847
63 116 Mārtiņš Knostenbergs 1982 Garām ejot/Nanotev.lv M-35 01:43:11 🇱🇻 847
64 207 Renate Rodionova 2002 ĀdažiVelo W 01:43:14 846
65 34 Roberts Birkants 1996 NN Sporta klubs M 01:44:07 🇱🇻 839
66 53 Arvis Neilands 1976 Everun M-45 01:44:14 🇱🇻 838
67 231 Edgars Sijāts 1987 - M 01:44:27 🇱🇻 836
68 54 Jānis Cercins 1988 SK Priekuļi M 01:45:02 🇱🇻 832
69 221 Anita Antone 1992 Latvian Cycling Girls W 01:45:18 🇱🇻 830
70 232 Ilmārs Kranāts 1985 ĀdažiVelo M-35 01:45:22 🇱🇻 829
71 101 Raimonds Dambis 1976 DTG-MySport M-45 01:45:29 828
72 174 Guntars Ceplītis 1969 Valmieras velo vienība M50+ 01:46:57 817
73 62 Gatis Luberts 1990 KRS/NKUP Smiltene M 01:47:15 🇱🇻 815
74 111 Mārcis Midegs 1974 Virsotne/MARMOT M-45 01:47:19 🇱🇻 814
75 58 Aldis Zelčs 1970 Virsotne/MARMOT M50+ 01:47:20 🇱🇻 814
76 200 Jānis Zvejnieks 1983 Baltijas Sports M-35 01:47:34 🇱🇻 812
77 188 Ansis Čuba 1991 mammadaba M 01:47:38 🇱🇻 812
78 150 Vladimirs Bogdanovs 1986 PROBIKE-VELOPARK M-35 01:48:11 🇱🇻 808
79 60 Andrejs Demjanenko 1978 - M-40 01:48:21 🇱🇻 806
80 130 Emīls Balodis 1993 Mīdītāji M 01:48:21 🇱🇻 806
81 155 Henrihs Damroze 1976 - M-45 01:50:09 🇱🇻 793
82 236 Česlavs Gaidis 1989 - M 01:51:41 🇱🇻 782
83 175 Madara Āboma 2001 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree W 01:51:50 781
84 124 Guntars Losbergs 1966 Maxima M50+ 01:52:06 🇱🇻 780
85 59 EDIJS JURGENSONS 1984 - M-35 01:52:10 🇱🇻 779
86 76 Druvis Paeglis 1968 Valmieras velo vienība M50+ 01:52:22 778
87 229 Janis Ulmanis 1988 - M 01:52:44 🇱🇻 775
88 131 Elvijs Mežaleons 1996 Mīdītāji M 01:52:48 🇱🇻 775
89 69 Artūrs Breidaks 1985 ĀdažiVelo M-35 01:54:17 🇱🇻 765
90 227 Elmārs Olšteins 1963 ĀdažiVelo M50+ 01:54:24 🇱🇻 764
91 63 Igors Juršēvičs 1970 SK Priekuļi M50+ 01:54:33 🇱🇻 763
92 32 Reinis Rozenbergs 1991 SK Priekuļi M 01:54:52 761
93 70 Ingus Krūmiņš 1978 - M-40 01:56:49 🇱🇻 748
94 36 Jānis Mičulis 1978 ISOSTAR.LV M-40 01:58:13 🇱🇻 739
95 159 Uģis Strazdiņš 1970 Virsotne/MARMOT M50+ 01:58:31 🇱🇻 737
96 56 Armands Berķis 1966 mammadaba M50+ 01:59:48 🇱🇻 729
97 121 Māris Lazdiņš 1986 - M-35 02:00:19 🇱🇻 726
98 67 Pēteris Birkants 1989 NN Sporta klubs M 02:03:06 🇱🇻 710
99 71 Inga Haritonova 1990 Latvian Cycling Girls W 02:05:34 🇱🇻 696
100 165 Jana Jansone 1975 Latvian Cycling Girls W 02:05:42 🇱🇻 695

DSQ - Diskvalificēts, DNS - Nav startējis, DNF - Nav finišējis

Compatible with Strava
Compatible with Strava
Polar
Fitbit
Suunto
Under Armour
Decathlon