Rezultāti

# Pilns vārds Gads Grupa Aplis 1 Aplis 2 Laiks Lietots
1 Raivis Reinfelds 1987 Vīrieši 00:05:09.5 00:05:28.8 00:10:37 STRAVA 🇱🇻
2 Artis Dude 1991 Vīrieši 00:05:24.1 00:05:42.5 00:11:06 GARMIN 🇱🇻
3 Craig Rose 1980 Vīrieši 00:05:36.1 00:05:31.5 00:11:07 MANUAL 🇱🇻
4 Artjoms Seņins 1990 Vīrieši 00:05:40.1 00:05:57.8 00:11:38 STRAVA 🇱🇻
5 Alēns Jukšinskis 1984 Vīrieši 00:05:45.2 00:06:09.4 00:11:54 UNDERARMOUR 🇱🇻
6 Janis Banders 1979 Vīrieši 00:06:05.7 00:06:15.2 00:12:20 GARMIN 🇱🇻
7 Tomass Neuss-Lucs 1999 Vīrieši 00:06:33.3 00:06:39.4 00:13:12 GARMIN 🇱🇻
8 Uldis Anitens 1976 Vīrieši 00:06:55.1 00:06:47.4 00:13:42 POLAR 🇱🇻
9 Elīza Viekale - Gasjūne 2003 Sievietes 00:07:07.7 00:07:04.8 00:14:12 GARMIN 🇱🇻
10 Rūta Šķirus 2007 Meitenes 00:06:52.8 00:07:21.6 00:14:14 GARMIN 🇱🇻
11 Ilze Sniega 1983 Sievietes 00:07:19.1 00:07:23.6 00:14:42 GARMIN 🇱🇻
12 Evita Hibšmane 1990 Sievietes 00:07:09.7 00:07:38.5 00:14:48 GARMIN 🇱🇻
13 Krista Bome 1993 Sievietes 00:07:11.2 00:07:41.3 00:14:52 GARMIN 🇱🇻
14 Toms Viekals - Gasjūns 2007 Zēni 00:07:13.7 00:07:49.6 00:15:03 GARMIN 🇱🇻
15 Sandra Platā 1972 Sievietes 00:07:39.9 00:07:36.7 00:15:16 STRAVA 🇱🇻
16 Aiga Anitena 1975 Sievietes 00:07:47.9 00:07:58.7 00:15:46 POLAR 🇱🇻
17 Vita Bērziņa 1990 Sievietes 00:08:00.6 00:08:44.4 00:16:45 GARMIN 🇱🇻
18 Baiba Ozola 1978 Sievietes 00:08:38.1 00:08:54.3 00:17:32 STRAVA 🇱🇻
19 Mareks Krūmiņš 1981 Vīrieši 00:08:54.1 00:08:50.5 00:17:44 GARMIN 🇱🇻
20 Ingars Timofejevs 1983 Vīrieši 00:08:45.1 00:09:22.3 00:18:07 MANUAL 🇱🇻
21 Ingars Timofejevs 1983 Vīrieši 00:08:45.1 00:09:22.3 00:18:07 MANUAL 🇱🇻
22 Ivars Klibiķis 1976 Vīrieši 00:08:46.9 00:09:33.2 00:18:19 GARMIN 🇱🇻
23 Andra Dambite 1968 Sievietes - - 00:18:42 STRAVA 🇱🇻
24 Elīza Vuškārniece 2007 Meitenes 00:09:28.1 00:09:25.2 00:18:53 STRAVA 🇱🇻
25 Dainis Upenieks 1969 Vīrieši 00:09:34.8 00:09:25.1 00:18:59 POLAR 🇱🇻
26 Linda Gregersone 1993 Sievietes 00:09:04.9 00:10:07.7 00:19:12 SUUNTO 🇱🇻
27 Mārtiņš Veseris 1987 Vīrieši 00:09:39.4 00:09:39.4 00:19:18 STRAVA 🇱🇻
28 Ingus Vuškārnieks 1979 Vīrieši 00:09:51.4 00:09:30.4 00:19:21 GARMIN 🇱🇻
29 Gints Žeigurs 1973 Vīrieši 00:11:04.5 00:10:02.1 00:21:06 UNDERARMOUR 🇱🇻
30 Madara Anitena 2000 Meitenes 00:10:50.6 00:10:17.7 00:21:08 POLAR 🇱🇻
32 Zane Blumberga 1969 Sievietes 00:13:49.1 00:13:28.1 00:27:17 POLAR 🇱🇻
33 Ligita Baltrašjuna 1981 Sievietes 00:13:52.8 00:14:13.6 00:28:06 UNDERARMOUR 🇱🇻
34 Ilona Daģe 1984 Sievietes 00:15:13.2 00:15:53.6 00:31:06 STRAVA 🇱🇻
35 Zane Vaļule 1992 Sievietes 00:18:53.9 00:19:01.7 00:37:55 UNDERARMOUR 🇱🇻
36 Aivis Vaļulis 1987 Vīrieši 00:18:55.7 00:19:03.5 00:37:59 UNDERARMOUR 🇱🇻
37 Aigars Eduards 1963 Vīrieši 00:28:15.8 00:19:59.6 00:48:15 DECATHLON 🇱🇻
38 INNA ALISA 1965 Sievietes 00:28:17.6 00:20:02.4 00:48:19 DECATHLON 🇱🇻

DSQ - Diskvalificēts, DNS - Nav startējis, DNF - Nav finišējis

Addidas Runtastic
Compatible with Strava
Polar
Fitbit
Suunto
Compatible with Strava
Decathlon
Under Armour
Huawei Health