Rezultāti

# Numurs Pilns vārds Gads Komanda Grupa Laiks Punkti distancē
78 65 Mārīte Kājiņa 1974 DAKO Ziemeļvidzeme 02:29:59 663
86 100 Svetlana Libarte 1977 Latvian Cycling Girls 02:48:48 589
76 62 Eduards Dumpe 2000 - M30 02:29:40 🇱🇹 664
56 10 Reinis Juršēvičs 1997 SK Priekuļi M30 02:12:06 753
23 37 Aksels Bresme 2000 DTG-MySport M30 01:55:04 🇱🇻 864
6 4 Sandijs Kļaviņš 1993 VELO EXPRESS SCOTT M30 01:49:36 🇱🇻 907
25 38 Artis Fjodorovs 2002 Giant & Liv Team Latvia M30 01:58:47 🇱🇻 837
85 63 Artūrs Dubrovskis 1999 - M30 02:47:53 🇱🇻 592
28 14 Maris Bernats 1985 FORTA PRO M40 01:58:54 🇱🇻 836
37 80 Sandis Lūsis 1983 - M40 02:03:30 🇱🇻 805
66 70 ilvars krumins 1987 - M40 02:16:06 🇱🇻 730
47 87 Raitis Ludboržs 1984 ReVelo M40 02:07:30 🇱🇻 780
50 39 Ilgvars Šmits 1986 Velohooligans/Ķeizari-1 M40 02:07:38 🇱🇻 779
60 83 Jānis Kupcis 1988 Dejavu Cycling M40 02:13:02 🇱🇻 747
36 84 Arturs Uzuls 1992 Hallgruppen Baltics M40 02:03:21 🇱🇻 806
67 69 Martins Brakss 1984 - M40 02:16:24 🇱🇻 729
79 99 Andre Kutt 1984 - M40 02:30:18 661
58 82 Krišjānis Bušs 1990 - M40 02:12:15 🇱🇻 752
21 85 Artūrs Kozulis 1985 - M40 01:54:58 🇱🇻 865
35 91 Kārlis Berlands 1988 GravelWeekend.com M40 02:02:41 🇱🇻 810
34 103 Edgars Sijāts 1987 - M40 02:02:18 🇱🇻 813
20 96 Jānis Priževoits 1985 Veloprofs.lv M40 01:54:43 867
55 101 Kārlis Vīksne 1989 - M40 02:11:38 755
64 81 Filips Ļesnovs 1985 - M40 02:15:32 🇱🇻 734
33 26 Kirils Pogodins 1987 DAKO Ziemeļvidzeme M40 02:02:10 🇱🇻 814
15 72 Andris Gavrikovs 1990 GravelWeekend.com M40 01:51:56 🇱🇻 888
4 1 Andzs Flaksis 1991 DTG-MySport M40 01:39:27 1000
68 97 Anton Bazõlev 1985 - M40 02:16:50 727
5 98 Mārcis Ābelīte 1988 Veloprofs.lv M40 01:49:35 🇱🇻 907
18 73 Agnis Baumanis 1989 Virsotne/MARMOT M40 01:52:46 🇱🇻 882
82 54 Raimonds Priekulis 1985 - M40 02:32:42 🇱🇻 651
38 46 Ivo Laktiņš 1986 EMU Mālpils sporta klubs M40 02:04:08 🇱🇻 801
1 2 Uldis Ālītis 1983 DTG-MySport M40 01:39:25 1000
3 6 Juris Damškalns 1983 DTG-MySport M40 01:39:26 1000
2 3 Gints Lūsis 1984 DTG-MySport M40 01:39:25 1000
62 32 Artis Prikulis 1984 - M40 02:14:13 🇱🇻 741
88 56 Mārtinš Podnieks 1985 - M40 02:57:40 560
69 31 Artūrs Breidaks 1985 ĀdažiVelo M40 02:19:28 🇱🇻 713
41 75 Renārs Šarākovs 1975 eBIKE M50 02:05:42 🇱🇻 791
49 93 Remigijus Žibaitis 1976 VELO Šiauliai M50 02:07:32 🇱🇹 780
72 92 Maxim Belov 1981 Focus Vilnius M50 02:22:25 🇱🇹 698
24 28 Mārcis Midegs 1974 Virsotne/MARMOT M50 01:55:10 🇱🇻 863
73 23 Karels Paškausks 1976 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M50 02:26:26 🇱🇻 679
65 77 Jānis Ķesa 1982 Trimpus Alus M50 02:15:33 🇱🇻 733
14 68 Nauris Inovskis 1981 EVELO TEAM M50 01:51:51 🇱🇻 889
32 12 Jānis Skujiņš 1975 WESS MOTORS TOYOTA M50 02:02:08 🇱🇻 814
83 55 Aleksandrs Nadejevs 1980 WESS MOTORS TOYOTA M50 02:39:24 🇱🇻 624
30 7 Zigmārs Zučiks 1980 DAKO Ziemeļvidzeme M50 01:59:58 829
8 60 Armands Pivors 1980 Ogre/Nesēdi mājās M50 01:49:43 🇱🇻 906
51 59 Viktors Admidiņš 1978 - M50 02:07:41 779
31 58 Renārs Bērziņš 1982 Virsotne/MARMOT M50 02:00:20 🇱🇻 826
27 18 Jānis Mičulis 1978 INTERVALS.LV M50 01:58:53 🇱🇻 836
19 8 Ints Lērme 1975 DAKO Ziemeļvidzeme M50 01:54:28 869
75 57 Ervīns Lasmanis 1975 zemguss M50 02:28:42 🇱🇻 669
54 88 Kaspars Aide-Ārinš 1980 - M50 02:11:19 🇱🇻 757
17 42 Reinis Avens 1978 - M50 01:52:23 🇱🇻 885
48 48 Raitis Zalitis 1977 - M50 02:07:30 🇱🇻 780
12 76 Andris Laganovskis 1978 DAKO Ziemeļvidzeme M50 01:51:43 🇱🇻 890
7 36 Roberts Draugs 1976 VELO EXPRESS SCOTT M50 01:49:37 🇱🇻 907
70 17 Raimonds Dambis 1976 DTG-MySport M50 02:19:29 713
52 61 Māris Lūsis 1978 - M50 02:09:52 🇱🇻 766
10 94 Mārtiņš Puriņš 1978 DAKO Ziemeļvidzeme M50 01:51:38 891
45 19 Guntars Losbergs 1966 - M60 02:06:57 🇱🇻 783
39 15 Dainis Gulbis 1967 - M60 02:04:37 🇱🇻 798
40 41 Egīls Dude 1968 - M60 02:04:37 🇱🇻 798
63 51 Andrejs Ivašins 1972 - M60 02:14:21 🇱🇻 740
42 40 Uldis Lapsa 1966 SKANSTE VIRŠI M60 02:06:10 788
16 9 Andris Balodis 1972 Virsotne/MARMOT M60 01:51:56 🇱🇻 888
44 27 Aldis Zelčs 1970 Virsotne/MARMOT M60 02:06:46 🇱🇻 784
46 78 guntis vinters 1965 - M60 02:07:13 🇱🇻 781
13 22 Dzintars Osītis 1968 - M60 01:51:44 🇱🇻 890
11 45 Arnis Lacis 1970 - M60 01:51:40 🇱🇻 890
9 43 Gints Bukovskis 1971 Tet M60 01:51:36 🇱🇻 891
71 47 Elmārs Olšteins 1963 ĀdažiVelo M60 02:20:50 🇱🇻 706
74 74 Laimonis Garancs 1970 Sporta klubs WENDI M60 02:27:27 🇱🇻 674
59 64 Didzis Zālītis 1966 - M60 02:12:48 749
80 35 Viktors Baumanis 1961 - M60+ 02:30:50 🇱🇻 659
77 53 Aigars Vītols 1960 - M60+ 02:29:47 🇱🇻 664
84 52 Raivo Vainovskis 1987 Erica Synths TM35 02:45:19 🇱🇻 601
87 95 Katrīna Dambeniece 2003 Erica Synths W30 02:55:06 🇱🇻 568
61 30 Lāsma Elza Vaivode 2003 LiVelo / Zelta Zeme W30 02:13:10 🇱🇻 747
22 25 Renāte Rodionova 2002 ĀdažiVelo W30 01:54:59 865
57 66 Annija Sabule 1997 Virsotne/MARMOT W30 02:12:10 🇱🇻 752
81 102 Marina Harlamova 1993 Latvian Cycling Girls W30 02:32:26 🇱🇻 652
43 67 Krista Pūcīte 1994 ROADEX W30 02:06:15 🇱🇻 787
53 71 Merilin Metsalu 1987 Hawaii Express W40 02:09:59 🇪🇪 765
29 86 Katrina Jaunslaviete-Kipure 1991 - W40 01:58:59 🇱🇻 836
26 11 Lelde Ardava 1985 Veloprofs.lv W40 01:58:52 836

DSQ - Diskvalificēts, DNS - Nav startējis, DNF - Nav finišējis

Addidas Runtastic
Compatible with Strava
Polar
Fitbit
Suunto
Decathlon
Under Armour
Huawei Health