ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Latvijas Velo vasara 2021

Challenge Main Goal

Collect geo points by doing activities

Accepted sport types
Main Rules
Only individual results available
Only activities with GPS data are accepted
Workouts Can Be Recorded With
Adidas Running
Suunto
Garmin
Decathlon Coach
Apple Fitness
UACF MapMy...
Polar
Fitbit
Wahoo
Workouts Can NOT Be Recorded With

These apps do not allow to synchronize the GPS data (track) of workouts with DistantRace. By challenge rules only workouts with GPS data are accepted in the results so workouts that are recorded with these apps won't be accepted.

Huawei Health
Withings
About Challenge
Nelielam ieskatam vēsture. Šī spēle/izaicinājums aizsākās 2016.gadā ar savas Jelgavas izpēti trīs vasaras mēnešu garumā “Jelgavas velo vasara2016”. Jau nākamajā gadā notika izpētāmās teritorijas paplašināšana-aptvērām Zemgali un Sēliju “Zemgales velo vasara 2017’, un tad nāca Latvijas 100gades gads- “Latvijas velo vasara 2018”. Pie tā arī pieturos-visumu nepaķeršu!

Doma un mērķis kā sākotnēji, tā arī šobrīd ir velo tūrisma aktualizēšana, Latvijas iedzīvotāju iekustināšana, veselīga dzīvesveida popularizēšana, iepazīstināšana ar interesantiem objektiem visā Latvijas teritorijā (gan kultūrvēsturiskiem, gan padomju laika, gan ar amatniecības meistariem un mājražotājiem).

Laikā no 2.aprīļa līdz 30. septembrim brauc ar velosipēdu, krāj kilometrus, un, apskatot un izpētot Latvijas novadus krāj kontrolpunktu un papilduzdevumu punktus.

Pašlaik foto papilduzdevumi ir izvietoti Jelgavā, Jelgavas novadā, Ozolnieku novadā, Dobeles novadā, Iecavas novadā un Babītes novadā. Līdz mēneša beigām parādīsies kartē arī pārējo novadu un pilsētu uzdevumi.

Kā sākt!?
  1. Reģistrējies platformā distantrace.com
  2. Pievieno sporta lietotni, kurā tiks fiksēti rezultāti: GARMIN, POLAR, SUUNTO, FITBIT, Under Armour (MapMyRide), Decathlon
  3. Iepazīsties ar izaicinājuma nolikumu, jo izaicinājumā tiek krāti ne tikai kilometri, bet arī punkti par pilsētu/novadu kontrolpunktu apmeklēšanu un par papilduzdevumu apmeklēšanu (pat atrašanu pēc foto vien)
  4. Piesakies izaicinājumam “Latvijas velo vasara 2021”
  5. Dodies distancē, ieslēdz sporta programmu savā viedierīcē
  6. Veiktais velo maršruts automātiski tiks reģistrēts izaicinājumā
  7. Automātiski arī ieskaitīsies punkti, ko iegūsi piebraucot pie dotajiem vai atrastajiem papilduzdevumu objektiem (2-10 punktu vērtībā)
  8. Bonusa punkti tiks piešķirti un pievienoti manuāli (piemēram, starpfinišu punkti norādītajos datumos tiks piešķirti pēc vietu sadalījuma uz konkrētā datuma plkst.23:00, vairāk skatīt nolikumā)
  9. Finišējušie dalībnieki tiks apbalvoti ar medaļām (par tādiem tiks uzskatīti dalībnieki, kuri būs 30.septembrī ieguvuši 4000 punktus)
Addidas Runtastic
Garmin
Polar
Fitbit
Suunto
Decathlon
Under Armour