Main Challenge Goal

Izaicinājuma laikā pieveic pēc iespējas lielāku distanci

Accepted Sports Types

Main Rules

Team results are available. Team can be picked from provided choices.
Only activities with GPS data are accepted
Only activities started after joining challenge are accepted
Activities must be uploaded 24 hours after start

Workouts Can Be Recorded With

Workouts Can NOT Be Recorded With:

About Challenge

Olimpiskais mēnesis

Ogres novadā

2023
N O L I K U M S.

 

 1. Vispārīgie jautājumi.

  1. “Olimpiskais mēnesis 2023” tiek rīkots godinot Starptautiskās Olimpiskās komitejas un Latvijas Olimpiskās komitejas  dibināšanas dienu.

  2. Devīze - “Soli pa solim #sportiņā!”

 

 1. Pasākuma organizatori un dalībnieki.

  1. Pasākumu mācību procesa ietvaros organizē Ogres novada sporta centrs.

  2. Pasākuma dalībnieki ir izglītības iestāžu audzēkņi.

  3. Jebkurš iedzīvotājs

 

 1. Norises laiks

  1. “Olimpiskais mēnesis” – No 2023. gada 01.aprīļa plkst. 00:00 līdz 2023. gada 17.aprīlim  plkst. 23:59 (pēc Latvijas laika) digitālajā platformā “DistantRace” (https://distantrace.com/lv/).

 

 1. Pieteikumi

  1. Reģistrācija dalībai sacensībām notiek – piesakoties individuāli:

  2. Pieteikumu elektroniskā forma darbosies no 16.03.2023. līdz 17.04.2023.

  3. Dalībnieki, kas būs reģistrējušies sacensībām varēs sekot līdzi saviem rezultātiem, izmantojot DistantRace platformu.

  4. Pieteikuma forma skolēnu sacensībām atrodama šeit: https://distantrace.com/lv/izaicinajumi/oNo3GaBvpkLoyw/pieteikties/

  5. Pieteikuma forma individuālajām sacensībām atrodama šeit: https://distantrace.com/lv/izaicinajumi/ojgi0VTKsNuvVQ/pieteikties/

 2. Sacensību vērtēšana

5.1  Sacensības notiek starp:

5.1.1 Skolu komandām (tiek vērtēti 5 ātrākie zēnu un 5 ātrākie meiteņu rezultāti)

5.1.2 Skolēniem individuāli (1.-4.klase; 5.-9.klase; 10.-12.klase ZĒNI un MEITENES atsevišķi)

5.1.3 Pieaugušajiem individuāli (18-35 gadi; 36-55 gadi; 56 gadi un vecāki KUNGI un DĀMAS)

5.2    Rezultāti tiks publicēti ONSC mājaslapā www.ogressportacentrs.lv

5.3    Sacensību organizatori patur tiesības apturēt vai anulēt dalībnieka rezultātus ja radīsies aizdomas par krāpniecisku un     negodīgu rīcību veicot distance krājot kilometrus.

 

 1. Apbalvošana

  1. Katras klašu grupas labākā komanda saņem Ogres novada sporta centra un LOK sarūpētas balvas.

  2. Katras klašu grupas 3 labākie individuālie dalībnieki saņem Ogres novada sporta centra un LOK sarūpētas balvas.

  3. Katras pieaugušo individuālās grupas 3 labākie dalībnieki saņem Ogres novada sporta centra un LOK sarūpētas balvas.

 

 1. Sociālie mediji.

Oficiālie “Olimpiskā mēneša 2023” tēmturi izmantošanai sociālajos tīklos:  
#OlimpiskaDiena2023 #
Solipasolim #sportiņā! #Ogresnovadssporto

 

  1. Ogres novada sporta centra sociālo tīklu lapas un to adreses:


Instagram – https://www.instagram.com/ogressportacentrs/ (@ogressportacentrs)
Facebook  – https://www.facebook.com/OgresNSC (@ogressportacentrs)
Youtube  - https://www.youtube.com/channel/UC2vay7yI6ckltoK_Acn30Nw (@ogressportacentrs)
TikTok -
https://www.tiktok.com/@ogressportacentrs?lang=en (@ogressportacentrs)

 

 1. Reģistrēšanās un platformas lietošana

  1. Dalībniekam, saņemot reģistrācijas saiti, būs iespēja pieteikties Olimpiskā mēneša virtuālajām sacensībām Platformā: https://distantrace.com/lv/

  2. Dalībnieku piekļuve saviem kontiem ir iespējama tikai piekrītot Olimpiskā mēneša nolikumam, kā arī piekrītot Platformas uzturētajā “DistantRace” noteikumiem un privātuma politikai.

  3. Atbilstoši starptautiski pieņemtajai praksei par personas datu aizsardzību bērniem tiešsaistes vidē, skolēni, kas jaunāki par 13 gadiem sacensībās drīkst piedalīties tikai, ja skolēna viens no vecākiem/aizbildņiem ir reģistrējies DistantRace platformā un brīdī kad pievienojas Olimpiskā mēneša sacensībām, norādījis skolēna vārdu un uzvārdu.

  4. Dalībnieka konts tiek reģistrēts un izveidots Platformā. Dalībnieks kontu var izveidot/reģistrēt izmantojot savu epasta adresi, Facebook vai Google+ kontu.

  5. Dalībnieks Platformā izveido kontu, norādot vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un paroli.

  6. Dalībnieks kontam var piekļūt no jebkuras viedierīces vai citas ar internetu savienotas ierīces, izmantojot konta pieslēgšanās informāciju.

  7. Lai izveidotu aplikācijas savienojumu ar Platformu, dalībnieks var izmantot šādas sporta aplikācijas: Under Armour (Map My Run, Map My Walk un Map My Fitness); adidas Running by Runtastic; Decathlon Coach; Fitbit; Garmin; Polar; Suunto.

  8. Huawei un Health Mate (Withings) neatbalsta GPS datu apstrādi Platformā un šīs aplikācijas Festivālā laikā nevar izmantot.

  9. Ne visas ar Platformu savienojamās aplikācijas atbalsta Olimpiskā mēneša norādītos sporta veidus, tāpēc laicīgi jāatrod konkrētā aplikācija, kas atbalsta sporta veidu, kuru dalībnieks veiks Olimpiskā mēneša laikā.

  10. Sacensību organizatori un Olimpiskā mēneša platformas uzturētāji neatbild par tehniskajām problēmām, kas saistītas ar aplikāciju darbību dalībnieka viedierīcē Festivāla laikā (t.sk. ja viedierīce neatbalsta sporta aplikāciju(as) vai, ja aktivitāte netiek ieskaitīta viedierīces pēkšņas izslēgšanās dēļ). Vai arī, ja aktivitāte ierakstīta neatbilstoši noteikumiem, piemēram, neieslēdzot GPS datus.

  11.  Lai aktivitātes tiktu ieskaitītas Olimpiskā mēneša virtuālajā sacensībā, dalībniekam ir jāreģistrējas sacensībām un jāpieslēdz sava sporta aplikācija pirms aktivitātes veikšanas. Tiks ieskaitītas tikai aktivitātes, kas veiktas pēc reģistrācijas sacensībās un pēc Olimpiskā mēneša virtuālā sacensību sākuma. Olimpiskā mēneša virtuālo sacensību norises laiks tiks norādīts sacensību aprakstā.

  12. Aktivitāte ir jāsinhronizē ar Platformu pirms pasākuma norises beigu laika. Mobilās aplikācijas tiks sinhronizētas automātiski, tomēr dalībnieki tiek aicināti pārliecināties par datu sinhronizāciju pirms Olimpiskā mēneša virtuālo sacensību beigām. Olimpiskā mēneša sacensībās var augšupielādēt tikai aktivitātes, kas veiktas Olimpiskā mēneša sacensību laikā iepriekšējās 24 stundās.

 

 1. Digitālās platformas kārtības noteikumi

9.1   Vecāki/aizbildņi uzņemas atbildību par nepilngadīgajiem dalībniekiem, kuri nav vēl sasnieguši 18 gadu vecumu, t.sk. izveidojot dalībniekiem zem 13 gadu vecuma DistantRace apakškontu un ir piekrituši nodrošināt nepilngadīgo uzraudzību Platformā Festivāla virtuālo sacensību laikā. Vecākiem/aizbildņiem ir tiesības pieprasīt nepilngadīgā dalībnieka konta darbības apturēšanu.

9.2   Dalībnieka konts un visi tā reģistrētie personas dati un rezultāti pieder dalībniekam.

9.3   Dalībnieks pats var pieprasīt dzēst, modificēt vai pārsūtīt konta datus. Lai to izdarītu, dalībnieks var sazināties ar norādīto kontaktinformāciju Festivāla nolikuma beigās.

9.4   Olimpiskā mēneša organizatoriem nav piekļuves dalībnieku izveidotajām parolēm un tās atjaunot var katrs dalībnieks pats, ienākot Platformā. Dalībnieki ir atbildīgi par paroles drošību un aizliegts dalīties ar citām personām ar sava konta pieslēgšanās datiem.

9.5   Katrs dalībnieks ir atbildīgs par drošību ierīcēm, no kurām pieslēdzas Platformai. Dalībnieks atbild par piekļuves ierobežošanu savām viedierīcēm un visām darbībām, kas tiek veiktas savā kontā vai izmantojot sava konta pieslēgšanās informāciju.

9.6   Platforma nav piemērota ar trenažieriem veikto aktivitāšu uzskaitīšanai. organizatori nepārbaudīs dalībnieku iesniegtās informācijas precizitāti, līdz ar tokatrs dalībnieks būs atbildīgs par jebkādu no dalībnieku puses sniegtu nepatiesu informāciju.


 

 

Ogres novada sporta centra
Sporta attīstības darba organizators
Andris Krauja
t. 29 337 693
e-pasts: andris.krauja@ogresnovads.lv