About Competition

RED ZONE MTB turnīru sērijas ir jauns formāts kalnu riteņbraukšanā Latvijā.

Ir 2 veidu velobraucieni: bezmaksas un turnīrs ar dalības maksu.

Bezmaksas velobraucienā dalībnieki sacenšas savā starpā sporta azarta dēļ ar simboliskām balvām labākajiem braucējiem, kuru skaitu nosaka organizatori pēc saviem ieskatiem katrā posmā atsevišķi.

MTB turnīra velobruciens ir unikāls formāts, kur daļa no dalības maksas tiks novirzīta balvu fondā, kurš tiks sadalīts starp noteikta skaita top braucējiem. Braucēju skaits, kuriem tiks piešķirta naudas balva būs atkarīgs no kopējā dalībnieku skaita. Jo vairāk dalībnieku, jo vairāk naudas balvas vietu. Naudas balvas apmērs dalībniekiem, kuri iekļūs apbalvotajās vietās, tiks noteikts atkarībā no dalībnieku skaita un naudas fonda kopējā apmēra.

Apmaksāt dalību turnīrā ir iespējams tikai www.redzonemtb.com sadaļā reģistrācija

Distances informācija:

Šis posms salīdzinot ar 1. Posmu - Baložu distanci ir krietni kalnaināks. Kopējais kāpums uz apli ir 144m. Baložos salīdzinājumam tas bija 60m uz apli, tātad, kāpumu kopumā ir vairāk kā divas reizes vairāk. Šajā posmā dalībniekiem būs plašs spektrs gan reljefa gan pašas distances daudzveidībā. Stāvākie kāpumi sasniedz 14,7%, savukārt, stāvākais nobrauciens ir -17.4%. Distancē ir iekļautas gan takas, gan taisni posmi, kur var "atvilkt", gan gari, viltīgi lēzeni kāpumi. Tāpat arī būs iespēja sevi iemēģināt DH tipa nobraucienos ar virāžām.

Droši ņem ģimeni līdzi, jo Ogres Zilajos kalnos ir daudz atpūtas veidu, ezers, skatu torņi un skaistas dabas takas.

Svarīgi atcerēties:

10.07 un 17.07 nedrīkst veikt distanci no plkst 12 - 18. Tas nozīmē arī, ja finiša laiks būs pēc 12 vai starts pirms 18 rezultāts netiks ņemts vērā. Tas ir saistīts ar dabas parka lielo apmeklētāju plūsmu brīvdienās.

Atrodoties distancē gājējiem un/vai jebkāda veida mehanizētajiem transporta līdzekļiem, tāpat arī citiem riteņbraucējiem, kuri acīmredzami neņem dalību šajā velobraucienā ir priekšroka vienmēr neatkarīgi no situācijas.

Jūs atradīsieties īpaši aizsargājamā dabas teritorijā – dabas parkā „Ogres Zilie kalni”!

Aicinām Jūs saudzēt un cienīt dabas un cilvēku radītās vērtības!”

Veiksmi un tiekamies trasē:)