ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Toyota Rīgas Velomaratons 2021

Latest Reviews

Profile picture

Rolands Svilpis

Pasākuma organizācija šogad zem katras kritikas - būtu kaut izveidojuši atsevišķu finiša joslu tautas brauciena pirmajai plūsmai nevis dzinuši braucējus malā. Rezultāts - lielākā daļa pirmās plūsmas braucēji tiek "sodīti" braucot pirmie... nav gandarījuma finišējot un finiša laiks ir kaut kāds mistisks rezultāts, kas nav ne tuvu tāds kā patiesībā (teju 20 min ilgāks nekā pēc mana Garmin reģistrētā).

Profile picture

Ivo Puže

Pēdējos trīs gadus ar ģimeni esam piedalījušies Rīgas Velomaratonā, nākošgad noteikti (4 cilvēki) vairs neatbalstīsim šo pasākumu. Atbraukt no Liepājas, lai noņemtu no distances un neieskatītu rezultātu, nav smuki. Ticu, ka katrs no dalībniekiem iet uz sev nospraustu mērķi-rezultātu kāpinot to katru gadu. Acīmredzot pirmajā tautas klases startā visi kam rezultāts bija 1.03.00 nav pelnījuši redzēt savus rezultātus tabulā.

Profile picture

Gunta Fetere-Fektere

Kļūda plānošanā!!! Domājiet organizatori - Tautas brauciena pirmā brauciena prognozētie finiša laiki 15.15-15.45, bet otrais brauciens sākas 15.30!!!! Kā organizatori to bija iedomājušies???? Vai tās bija organizatoru tiesības mainīt nolikumu pēc saviem ieskatiem? Un kā tad būs ar rezultātiem pirmajam braucienam visiem braucējiem, ar ko mēs esam nogrēkojušies, vnk noņemot no distances????

View All Reviews
Addidas Runtastic
Garmin
Polar
Fitbit
Suunto
Decathlon
Under Armour