About Competition

RED ZONE MTB turnīru sērijas ir jauns formāts kalnu riteņbraukšanā Latvijā.

Ir 2 veidu velobraucieni: bezmaksas un turnīrs ar dalības maksu.

Bezmaksas velobraucienā dalībnieki sacenšas savā starpā sporta azarta dēļ ar simboliskām balvām labākajiem braucējiem, kuru skaitu nosaka organizatori pēc saviem ieskatiem katrā posmā atsevišķi.

MTB turnīra velobruciens ir unikāls formāts, kur daļa no dalības maksas tiks novirzīta balvu fondā, kurš tiks sadalīts starp noteikta skaita top braucējiem. Braucēju skaits, kuriem tiks piešķirta naudas balva būs atkarīgs no kopējā dalībnieku skaita. Jo vairāk dalībnieku, jo vairāk naudas balvas vietu. Naudas balvas apmērs dalībniekiem, kuri iekļūs apbalvotajās vietās, tiks noteikts atkarībā no dalībnieku skaita un naudas fonda kopējā apmēra.

Apmaksāt dalību turnīrā ir iespējams tikai www.redzonemtb.com sadaļā reģistrācija

Distances informācija:

Šis posms ir noslēdzošais šajā sezonā un būs kā saldais ēdiens kalnu braukšanas speciālistiem. Tas būs patiess izaicinājums ikvienam, gan pieredzējušiem, gan iesācējiem Kopējais kāpums uz apli ir 191m. Apļa garums ir 8,5km. Tiek noteikti 3 apļi, tātad kopējais kāpums nobraucot distanci būs apmēram 600m. Šajā posmā dalībniekiem būs jāplāno kur un kā sadalīt savus spēkus, jo galvenais akcents tiek likts uz kāpumiem. Distance sākas un beidzas pie Niedrāja ezera, tapēc aicinu droši ņemt līdzi ģimeni, pie ezera ir ierīkotas piknika un peldvietas.

Svarīgi atcerēties:

Atrodoties distancē gājējiem un/vai jebkāda veida mehanizētajiem transporta līdzekļiem, tāpat arī citiem riteņbraucējiem, kuri acīmredzami neņem dalību šajā velobraucienā ir priekšroka vienmēr neatkarīgi no situācijas.

Veiksmi un tiekamies trasē :)