ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

4.posms - Individuālais brauciens - Baldone

About competition

Distances sākums un beigas atrodas pie Baldones vienīgā luksofora. Virziens- Pilskana iela. Automašīnas visērtāk novietot ir stāvvietā pie stadiona.

Distances sākumā trase (ne ātrumposms) ved caur brīvdabas mākslas galeriju, kas ir sākuma daļa pastaigu takai. Šī ir brīnišķīga iespēja līdzi atbraukušajiem atbalstītājiem pastaigāties, pabaudīt dabu, aiziet līdz dūņu purvam...

Pirmais ātrumposms noteikti ir tehniski sarežģītākais no līdzšinējiem LVM Individuālo braucienu ātrumposmiem. Nedaudz no MTB-Maratons Baldones trases, kāds gabaliņš pretējā virzienā ierastajai trasei, šis tas mazliet jauns un neierasts. Pastaigu takas posmā gan esiet īpaši piesardzīgi!

Otrais ātrumposms ir salīdzinoši krietni vieglāks- vairāk līdzeni meža celiņi, taču ir arī daži pietiekami interesanti posmi pa līkumainām taciņām.

Lielbāta distancei pēc abu ātrumposmu finiša vēlams braukt pa rozā marķējumu Kur tas parādās), nogriežot Toyota distances ātrumposmu beigu daļu. Protams, kas vēlas, drīkst braukt arī pilno versiju, ja vien netraucē Toyota distances dalībniekiem.

Lai labi baudās!

Latest Reviews

Profile picture

VALDIS PIVARS

Ļoti forša trase, pat braucot pa lietu. Paldies veidotājiem. Piektdien vakarā aiz steigas stāvlaukumā pie vidusskolas aizmirsu melnas velo kurpes, ja gadījumā kāds pamanījis un atradis, lūdzu zvanīt 26668064.

Profile picture

Mārtiņš Ketners

Paldies par lielisko dāvanu XC braukšanas prieka gūšanai. Lielisks marķējums un interesanta trase, kas vietām lika atcerēties par tehnisko prasmju pilnveidošanu, taču tajā pašā laikā nav mokoša. Tā teikt, viss pareizajās proporcijās!

Profile picture

Raivis Riežnieks

Beidzot viss bija forši, šitā turpināt. Skatoties pēc mazā dalībnieku skaita, laikam visi pēc Ērgļiem ir vīlušies, bet šitā ir kā reiz jābrauc!

View All Reviews
Addidas Runtastic
Garmin
Polar
Fitbit
Suunto
Decathlon
Under Armour