About Competition

Lai popularizētu un attīstītu skriešanas tradīcijas Jelgavā kā aktīva un veselīga dzīvesveida sastāvdaļu, maijā Jelgavā notiks attālinātas skriešanas sacensības “Jelgavas apļi” interesentiem, kuri dzimuši 2008. gadā un vecākiem.

Sacensības norisināsies no 3. līdz 30. maijam pa Pasta salas nomarķētu pastaigu celiņu. Starta un finiša vieta būs atzīmēta ar norādi.

Dalībnieki var piedalīties vienā vai abās distancēs:

  • 3,2 km – 2 apļi,
  • 6,4 km – 4 apļi.

Sacensībās piedalās:

  • Jelgavas sporta skolu un klubu audzēkņi, kuri dzimuši 2000.–2004. gadā,
  • Jelgavas sporta skolu un klubu audzēkņi, kuri dzimuši 2005.–2008. gadā,
  • vispārīgā grupa: 2005.–2008. gadā dzimušie,
  • vispārīgā grupa: 2004. gadā dzimušie un vecāki.

Zēni/vīrieši un meitenes/sievietes tiks vērtēti atsevišķi.

Rezultātu izvēlētajā distancē var uzlabot neierobežotu reižu skaitu: tā kā sacensību ilgums ir 4 nedēļas, tad dalībnieks distanci var veikt jebkurā laikā 4 nedēļu garumā. Dienā distantrace.com var reģistrēt vienu rezultātu katrā distancē. Sacensību noslēgumā tiks vērtēts katra dalībnieka labākais rezultāts katrā distancē.

Katru nedēļu pirmdienā mājaslapas www.jelgava.lv “Sporta servisa centra” sadaļā, iestādes sociālo tīklu kontos un Facebook grupā “Jelgava sporto” tiks publicēts dalībnieku Top 6 katrā distancē un grupā meiteņu/sieviešu un zēnu/vīriešu konkurencē. Noslēdzoties sacensībām, mājaslapas www.jelgava.lv “Sporta servisa centra” sadaļā tiks publicēti gala rezultātu saraksti.

Viens ātrākais skrējējs sporta skolu/klubu un vispārīgajā grupā zēnu/vīriešu un meiteņu/sieviešu konkurencē 3,2 un 6,4 kilometru distancē tiks apbalvots ar vērtīgu balvu, savukārt trīs pēc nejaušības principa izvēlēti dalībnieki no katras grupas katrā distancē saņems pārsteiguma balvu.

REĢISTRĀCIJA

  • Reģistrēšanās sacensībām notiek mājaslapā distantrace.com.
  • Jāpievieno sporta lietotne, kurā tiks fiksēti rezultāti: Garmin, Polar, Suunto, Fitbit, Under Armour (tajā ietilpst programmas MapMyWalk, MapMyRun, MapMyRide), Strava.
  • Jāpiesakās sacensībām “Skrējiens “Jelgavas apļi” – attālinātās sacensības”.
  • Paveicot distanci, rezultāti automātiski augšupielādēsies distantrace.com.

Sacensības rīko “Sporta servisa centrs” sadarbībā ar SIA “Distant Race Management” un Jelgavas Vieglatlētikas klubu. Tā ir “Sporta servisa centra” iniciatīvu cikla "Būšu aktīvs" 8. apņemšanās. Iniciatīvu cikls ir veltīts Jelgavas sporta servisa centra 20. gadadienai, ko iestāde atzīmēs 2. augustā.