About Competition

Trase izvietota starp Burtnieku ezeru un 3 upēm (Sedu, Buļļupi un Baložupi), kas braucējiem ļaus baudīt skaistus Vidzemes dabas skatus, gan pļavās, gan mežos. Trases kopējais garums ir 30km, iekļaujot 2 ātrumposmus 6km un 9km garumā, kuros tiek fiksēts laiks. Lai gan trase ir salīdzinoši līdzena, bez izteiktiem kāpumiem un kritumiem, tomēr dalībnieki nāksies pacīnīties gan ar slapjām pļavām, gan dubļiem.

1. ātrumposms sākas meža tehnikas izbrauktā ceļā. Tālāk trase ved pa taku gar meljorācijas grāvi, Silzemnieku pļavu un meža stigu. Ātrumposma noslēdzošā un arī visas trases grūtākā daļa ir Upeskrastu pļava, kas būs īsts pārbaudījums visiem dalībniekiem.

2. ātrumposms ved pa meža un meža tehnikas ceļiem, kas paaugstina sarežģītību. Ja 1. ātrumposms ir trases tehniskā daļa, tad 2. ātrumposms ir vairāk sprinta distance, lai gan arī šeit netrūkst dubļu šķēršļu.

Ģimenes aicinām doties trasē bez laika uzskaites, sākot no 1. ātrumposma beigām, jo 1. ātrumposms ir tehniski sarežģīts un bērniem nav piemērots.

Aktivitātes ieraksts jāsāk un jābeidz autostāvietā Burtnieku ezera Silzemnieku pludmalē. Starp trases sākumu, ātrumposmiem un trases beigām ar aktivitātes ierakstu nekas nav jādara. Sistēma no dalībnieka pilnās aktivitātes izrēķina ātrumposmu rezultātu.

Video no trases (filmēts 1. decembrī):

Veiksmi trasē!
DistantRace komanda