About Competition

Dalībnieku uzdevums ir veikt 1836 metru garu distanci, kas simboliski iezīmēs Latvijas valsts robežas kopējo garumu – 1836 kilometrus.

Skrējiens notiek laika posmā no 2021. gada 15. novembra līdz 2021. gada 30. novembrim, un norisināsies pa nomarķētu trasi. Starta un finiša vieta atradīsies Pasta salā blakus bērnu rotaļu laukumam, kur tā būs atzīmēta ar norādi.

Dalībnieks rezultātu distancē var uzlabot neierobežotu reižu skaitu laikā no 15. novembra līdz 30. novembrim. Ņemot vērā, ka Jelgavas pilī notiek mācības, dalībnieki aicināti iespēju robežās darba dienās skrējienam izvēlēties rīta stundas līdz pulksten 7.45 un vakara stundas pēc pulksten 17. Jāuzsver, ka dienā platformā var reģistrēt tikai vienu rezultātu.

Lai piedalītos:

  1. Izveido kontu mājaslapā distantrace.com
  2. Pievieno sporta lietotni, kurā tiks fiksēti rezultāti: Garmin, Polar, Suunto, Fitbit, Under Armour (tajā ietilpst programmas MapMyWalk, MapMyRun, MapMyRide), Strava.
  3. Piesakies sacensībām “Izskrien Latviju Jelgavā!”.
  4. Dodies uz trasi, slēdz iekšā aktivitātes ierakstu. Rezultāts tiks automātiski fiksēts pēc aktivitātes saglabāšanas.

Svarīgi - aktivitāte jāveic ar ieslēgtiem GPS datiem.

Skrējiena laikā ir jābūt ieslēgtai aktivitātei sporta lietotnē. To var ieslēgt arī pirms starta (piemēram, stāvvietā vai pat garāka skrējiena sākumā, kur trase ir tikai daļa no kopējā skrējiena) un izslēgt pēc finiša, jo rezultāts tiks aprēķināts konkrētajā trasē, nevis aktivitātes ieslēgšanas/izslēgšanas brīdī.

Ar attālinātā skrējiena "Izskrien Latviju Jelgavā" nolikumu var iepazīties šeit.