Alona Fomenko

Skrējiena karte ir pieejama elektroniski sacensību sadaļā - kartes. Jāņem vērā, ka sacensības notiek pilsētas centrā, tāpēc trase ir nomarķēta atbilstoši pilsētvidei un ņemot vērā sacensību norises ilgumu.

Ilona Daģe

Ļoti patika vakara skrējiens. Man, kā orientieristei, nebija problēmu nolasīt karti un sasiet to kopā ar dabu, bet piekrītu, ka marķējums tik apdzīvotā/taku un taciņu pilnā maršrutā vienkāršam skrējējam varētu sagādāt grūtības. Īpaši tādiem skrējējiem, kuri tik labi nepārzina salas. Bet, ņemot vērā specifiku, nedomāju, ka diži ko varētu uzlabot, vienkārši pirms skriet distanci, vajag to kārtīgi izpētīt ar telefonu rokā, tad jau viss "salīmēsies". Kopumā, man patika formāts ~ 1.8km ar bišķīti ir tieši tik, lai es to varētu pieveikt bez treniņiem, un tādā ātrumā, lai beigās nebūtu beigta un pēc dienas varu braukt uz nākamajām sacenēm, bet būtu arī gandarījums, ka esmu to godam noskrējusi. :) Paldies, orgiem!

Zane Grava

Kas ir starta laiks? kas jādara? Izskrēju, bet sarakstos neesmu un jā, apskrēju apkārt estrādei, jo nemanīju marķējumu, kartē īsti nesapratu, ka jānogriežas pirms

Toms Komass

Varéja pie lielās afišas izlikt arī karti. Tad marķējums ir pietiekams. Savādāk nedaudz par retu ja kāds labi nepārzin pilsētas salu.

Raivis Reinfelds

Varēja būt labāks marķējums :(