Aktivitāšu izaicinājums

 “Negaidi 1.janvāri, sāc jau šodien!”

NOLIKUMS

 

1.Mērķi un uzdevumi.

1.1. Popularizēt veselīgu dzīvesveidu Ķekavas novada iedzīvotājiem un viesiem;

1.2. Noskaidrot aktīvāko Ķekavas novada iedzīvotāju, kurš aktivitātes periodā savāks visvairāk km veicot aktivitātes ārā (ejot, skrienot, slēpojot, slidojot, braucot ar velo, vai citas āra aktivitātes).

2. Vieta un laiks.

2.1. Aktivitāte notiek attālināti no 2022. gada 1.decembra līdz 1.janvārim (ieskaitot), Latvijas valsts teritorijā.

2.2. Dalībnieki var piedalīties dažādos veidos - ejot, skrienot, slēpojot, slidojot, un citās āra aktivitātēs, jebkurā sev ērtā laikā līdz pat aktivitātes noslēgumam 1.janvārim plkst. 24:00.

3. Dalībnieki.

3.1. Izaicinājumā var piedalīties ikviens Latvijas Republikas iedzīvotājs no 13 gadu vecuma.

3.2. Izaicinājumā dalībnieki piedalās individuāli, katrs ar savu rezultātu.

3.2. Lai piedalītos aktivitātē, dalībniekam nepieciešams viedtālrunis ar interneta pieslēgumu un aplikāciju, kas iemūžinās Jūsu veikto maršrutu (zemāk punktā 5.3. redzamas visas aplikācijas, kuras sadarbojas ar distantrace.lv platformu), kā arī svarīgi, lai būtu ieslēgt GPS dati.

3.4. Dalībnieki, piedaloties izaicinājumā, apliecina, ka uzņemas pilnu atbildību par savu veselības stāvokli un drošību;

3.5. Dalībnieki, piedaloties izaicinājumā, apliecina, ka neiebilst savu personas datu (vārds, uzvārds, dzimšanas gads) izmantošanai rezultātu apkopošanā un publicēšanā mājaslapā sports.kekava.lv, kā arī fotogrāfiju publicēšanai Facebook, Instagram lapā;

3.6. Dalībnieki ievēro visus Latvijā noteiktos tā brīža epidemioloģiskos nosacījumus.

3.7. Aktivitātes rezultātos var tikt augšuplādētas tikai aktivitātes, kas veiktas to norises laikā (laikā, kad tas aktivizēts) iepriekšējās 24 stundās.

3.8. Brīdinājums – platforma aizdomīgas aktivitātes atlasa un tālāk tās pētīs un potenciāli dzēsīs galvenais tiesnesis.

 

 

4. Aktivitātes organizatori.

4.1. Aktivitāti organizē un vada Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra;

4.2. Galvenais tiesnesis Ilze Liepa, e-pasts: ilze.liepa@kekava.lv, mob.t. 26137821.                   

 

5. Aktivitātes formāts.

5.1. Izaicinājums tiek organizēts platformā www.distantrace.com, dalībniekam jāizveido minētājā vietnē savs profils un jāpieslēdz serviss, ar kuru tiks fiksētas aktivitātes (vairāk info 5.3. punktā).

5.2. Izaicinājums notiek attālināti periodā no 1.12.22.-01.01.23., dalībnieki var sev ērtā laikā doties aktivitātē, izvēloties atbilstošu pārvietošanās veidu (ejot, skrienot, slēpojot, slidojot, braucot ar velo, vai citas āra aktivitātes) un izmanto kādu no pieejamajām fizisko aktivitāšu aplikācijām, kura iemūžina Jūsu veikto maršrutu un sadarbojas ar www.distantrace.com platformu;

5.3. Aplikācijas, kuras sadarbojas ar www.distantrace.com platformu:

5.4. Lai kvalificētos balvu izlozei:

  • dalībniekam visā izaicinājuma norises laikā jāreģistrē savas fiziskās aktivitātes un kopumā jāsasniedz 1000 aktīvās minūtes, katru reizi ne mazāk kā 35 minūtes nodarbojoties ar kādu sevis izvēlētu fizisku aktivitāti;
  • uz e-pastu ilze.liepa@kekava.lv jāiesūta 1 bilde no savas aktivitātes (bildē jābūt redzamam dalībniekam), tas jāizdara līdz 2023.gada 1.janvāra plkst. 23:55.

6. Apbalvošana.

6.1. Galvenā balva 30 EUR dāvanu karte no Balticsport.lv, dalībniekam, kurš aktivitātēs kopumā sakrājis visvairāk km.

6.2. Tiks izlozētas četras balvas starp visiem dalībniekiem, kuri izpildījuši 5.4. punktā minētos nosacījumus.

6.3. Aktivitātes rezultātu paziņošana un balvu izloze notiks 04.01.23., plkst. 11:00, būs pieejama tiešraide sporta aģentūras Facebook un Instagram platformās.

 

7. Izmaiņas nolikumā.

7.1. Organizatoriem ir tiesības izdarīt izmaiņas un papildinājumus nolikumā.

 

Sabiedrības informēšanas nolūkos pasākumā var notikt foto vai video fiksācija. Vizuālais materiāls var tikt ievietots Ķekavas novada pašvaldības informatīvajos kanālos. Vairāk – https://ej.uz/kekava_privatuma_politika.