Rezultāti

# Numurs Pilns vārds Gads Komanda Grupa Laiks Punkti distancē
1 105 Andžš Flaksis 1991 DTG-MySport M 01:46:57 1000
2 158 Alekss Krasts 2001 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M 01:46:59 1000
3 151 Māris Bogdanovičs 1991 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M 01:48:37 985
4 1 Lauris Purniņš 1986 DTG-MySport M-35 01:48:37 985
5 68 Oskars Muižnieks 1989 DTG-MySport M 01:48:40 984
6 7 Kārlis Vanags 1984 DTG-MySport M-35 01:48:57 981
7 3 Uldis Ālītis 1983 DTG-MySport M-35 01:49:32 976
8 182 Rodžers Petaks 2001 ZZK M 01:50:24 969
9 106 Sandijs Kļaviņš 1993 VELO EXPRESS SCOTT M 01:50:27 🇱🇻 968
10 108 Juris Damškalns 1983 DTG-MySport M-35 01:50:29 968
11 5 Kaspars Serģis 1992 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M 01:52:00 🇱🇻 955
12 4 Gints Lūsis 1984 DTG-MySport M-35 01:52:01 955
13 9 Reinis Markss 1990 VeloRīts M 01:54:23 935
14 11 Toms Dinsbergs 1988 VELO EXPRESS SCOTT M 01:54:24 🇱🇻 935
15 15 Kristers Kovgers 1992 DAKO Ziemeļvidzeme M 01:54:25 935
16 187 Mareks Balodis 2001 ZZK M 01:55:46 924
17 12 Mārtiņš Puriņš 1978 DAKO Ziemeļvidzeme M-40 01:56:01 922
18 72 Jēkabs Vītols 2001 Veloprofs.lv M 01:56:01 922
19 185 Bruno Binovskis 2002 EVELO TEAM / RRS M 01:56:46 🇱🇻 916
20 73 Mārcis Ābelīte 1988 Veloprofs.lv M 01:57:30 🇱🇻 910
21 139 Aivis Leibmans 2002 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M 01:57:52 907
22 17 VALDIS UKINS 1974 BikeBay M-45 01:58:03 🇱🇻 906
23 75 Zigmārs Zučiks 1980 DAKO Ziemeļvidzeme M-40 01:58:20 904
24 29 Oskars Saulītis 1985 Velo klubs Sigulda M-35 01:58:36 🇱🇻 902
25 21 Agnis Apse 1971 DAKO Ziemeļvidzeme M50+ 01:58:38 🇱🇻 902
26 79 Jānis Vanags 1981 INTERVALS.LV M-40 01:59:34 🇱🇻 894
27 109 Artis Fjodorovs 2002 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M 01:59:37 894
28 26 Dzintars Osītis 1968 - M50+ 01:59:39 🇱🇻 894
29 22 Jānis Teivišs 1982 BikeBay M-35 01:59:39 🇱🇻 894
30 172 Kristaps Zalupe 1976 - M-45 01:59:42 🇱🇻 893
31 168 Artūrs Bautris 1990 Velo klubs Sigulda M 01:59:56 🇱🇻 892
32 25 Kristaps Egle 1977 Velo klubs Sigulda M-40 02:00:07 🇱🇻 890
33 14 Mikus Herbsts 1998 EMU Mālpils sporta klubs M 02:01:15 882
34 39 Juris Žīgurs 1986 VELOSHOPS M-35 02:01:18 🇱🇻 882
35 80 Kaspars Čikste 1981 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M-40 02:02:10 🇱🇻 875
36 35 Viktors Nerugals 1983 Ebike M-35 02:04:10 🇱🇻 861
37 30 Janis Kolego 1988 SK Priekuļi M 02:04:10 861
38 180 Toms Lauciņš 1993 BikeBay M 02:04:11 🇱🇻 861
39 74 Raivis Ritums 1986 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M-35 02:04:17 🇱🇻 860
40 81 Andris Balodis 1972 Virsotne/MARMOT M-45 02:05:28 🇱🇻 852
41 144 Janis Bošs 1989 BikeBay M 02:05:43 🇱🇻 851
42 40 Ints Lērme 1975 DAKO Ziemeļvidzeme M-45 02:06:08 848
43 181 Janis Rukke 1982 - M-35 02:06:18 🇱🇻 847
44 48 Aigars Lebedoks 1973 Velo klubs Sigulda M-45 02:07:55 🇱🇻 836
45 34 Roberts Birkants 1996 NN Sporta klubs M 02:07:55 🇱🇻 836
46 85 Andris Rozitis 1978 ZZK M-40 02:07:57 🇱🇻 836
47 38 Reinis Juršēvičs 1997 SK Priekuļi M 02:07:57 836
48 118 Aleksis Merga 1992 MTB Nīca M 02:08:20 🇱🇻 833
49 162 Kaspars Meinuzs 1976 SKANSTE VIRŠI M-45 02:08:49 🇱🇻 830
50 86 Romans Jezovs 1986 - M-35 02:09:18 🇱🇻 827
51 23 Andrejs Ziema 1970 - M50+ 02:10:57 🇱🇻 817
52 51 Valdis Berķis 1990 mammadaba M 02:11:03 🇱🇻 816
53 173 Kirils Pogodins 1987 DAKO Ziemeļvidzeme M 02:11:31 🇱🇻 813
54 110 Marcis Ceijers 1988 SK Priekuļi M 02:12:03 🇱🇻 810
55 27 Ulvis Bērziņš 1995 SK Priekuļi M 02:12:53 🇱🇻 805
56 88 Kristofers Lembergs 1995 - M 02:13:01 804
57 42 Lelde Ardava 1985 Veloprofs.lv W 02:13:03 804
58 125 Raivis Ančs 1974 VeloRīts M-45 02:13:11 🇱🇻 803
59 184 Martins Trautmanis 1988 MSĢ M 02:13:22 🇱🇻 802
60 32 Reinis Rozenbergs 1991 SK Priekuļi M 02:13:22 802
61 93 Raitis Zuļģis 1967 Baltijas Sports M50+ 02:13:25 🇱🇻 802
62 188 Ansis Čuba 1991 mammadaba M 02:14:53 🇱🇻 793
63 143 Artis Veidemanis 1986 BikeBay M-35 02:15:18 🇱🇻 790
64 54 Jānis Cercins 1988 SK Priekuļi M 02:15:20 🇱🇻 790
65 37 Juris Veldre 1975 Virsotne/MARMOT M-45 02:15:21 790
66 49 Jānis Skujiņš 1975 WESS MOTORS TOYOTA M-45 02:15:22 🇱🇻 790
67 57 Juris Timšans 1975 - M-45 02:15:38 🇱🇻 788
68 43 Beate Kovgere 1994 EMU Mālpils sporta klubs W 02:15:48 788
69 55 Dainis Gulbis 1967 - M50+ 02:16:23 🇱🇻 784
70 97 Mareks Logins 1983 - M-35 02:16:48 🇱🇻 782
71 58 Aldis Zelčs 1970 Virsotne/MARMOT M50+ 02:17:15 🇱🇻 779
72 52 Māris Šlapins 1975 - M-45 02:17:45 🇱🇻 776
73 116 Mārtiņš Knostenbergs 1982 - M-35 02:17:49 🇱🇻 776
74 36 Jānis Mičulis 1978 INTERVALS.LV M-40 02:17:52 🇱🇻 776
75 50 Andrejs Arājs 1982 Patria Bottecchia M-35 02:18:42 🇱🇻 771
76 161 Uldis Lapsa 1966 SKANSTE VIRŠI M50+ 02:19:58 764
77 95 Jānis Siliņš 1990 Eži M 02:20:01 🇱🇻 764
78 59 EDIJS JURGENSONS 1984 - M-35 02:21:11 🇱🇻 757
79 179 Andrejs Šakurovs 1974 Sniegpulkstienite M-45 02:22:18 🇱🇻 752
80 154 Jānis Vējons 1983 Baldones velokomanda M-35 02:22:27 🇱🇻 751
81 62 Gatis Luberts 1990 KRS/NKUP Smiltene M 02:23:03 🇱🇻 748
82 174 Guntars Ceplītis 1969 Valmieras velo vienība M50+ 02:24:27 740
83 101 Raimonds Dambis 1976 DTG-MySport M-45 02:25:32 735
84 60 Andrejs Demjanenko 1978 - M-40 02:25:51 🇱🇻 733
85 178 Oskars Kumskis 1983 Krimuldas velo M-35 02:26:02 🇱🇻 732
86 147 Juris Galibeckis 1975 - M-45 02:26:26 🇱🇻 730
87 66 Janis Nikolajevs 1991 - M 02:26:42 🇱🇻 729
88 63 Igors Juršēvičs 1970 SK Priekuļi M50+ 02:27:18 🇱🇻 726
89 61 Viesturs Birkants 1962 NN Sporta klubs M50+ 02:27:35 🇱🇻 725
90 155 Henrihs Damroze 1976 - M-45 02:27:35 🇱🇻 725
91 69 Artūrs Breidaks 1985 ĀdažiVelo M-35 02:31:03 🇱🇻 708
92 130 Emīls Balodis 1993 Mīdītāji M 02:32:59 🇱🇻 699
93 71 Inga Haritonova 1990 Latvian Cycling Girls W 02:33:25 🇱🇻 697
94 159 Uģis Strazdiņš 1970 Virsotne/MARMOT M50+ 02:33:26 🇱🇻 697
95 124 Guntars Losbergs 1966 Maxima M50+ 02:33:33 🇱🇻 696
96 186 Didzis Gorbenko 1991 - M 02:35:04 690
97 131 Elvijs Mežaleons 1996 Mīdītāji M 02:38:46 🇱🇻 674
98 67 Pēteris Birkants 1989 NN Sporta klubs M 02:41:24 🇱🇻 663
99 175 Madara Āboma 2001 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree W 02:43:58 652
100 171 Kārlis Ermansons 1988 - M 02:44:17 651

DSQ - Diskvalificēts, DNS - Nav startējis, DNF - Nav finišējis

Addidas Runtastic
Compatible with Strava
Polar
Fitbit
Suunto
Decathlon
Under Armour
Huawei Health