Rezultāti

# Numurs Pilns vārds Gads Komanda Grupa Laiks Punkti distancē
1 5001 Rihards Lozbers 2009 DTG-MySport M14 01:10:36 1000
2 5002 Alvils Pētersons 2008 Riteņvasara M14 01:11:55 982
3 5022 Valts Skujiņš 2010 WESS MOTORS TOYOTA M12 01:15:10 🇱🇻 939
4 5055 Kirill Belov 2008 Bernatonio akademija M14 01:18:36 🇱🇹 898
5 5008 Kristers Raginskis 2008 Engures sportam M14 01:18:39 🇱🇻 898
6 5006 Kate Skujiņa 2009 WESS MOTORS TOYOTA W14 01:18:49 🇱🇻 896
7 5005 Kristers Štrauhmanis 2009 Ķekavas NSS M14 01:19:10 892
8 5056 Eduards Pundurs 2008 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS M14 01:21:01 871
9 5007 Roberts Straubergs 2009 BELO Cycling Project M14 01:21:09 870
10 5009 Ričards Hansons 2009 BELO Cycling Project M14 01:21:13 869
11 5016 Jurģis Freināts 2009 Engures sportam M14 01:22:18 🇱🇻 858
12 5003 Krists Buncis 2008 - M14 01:23:18 🇱🇻 847
13 5033 Rūdolfs Raudziņš 2008 Valmieras velo vienība M14 01:24:41 🇱🇻 834
14 5012 Emīls Lorencs 2008 Ķekavas NSS M14 01:25:59 821
15 5038 Oskars Štrauhmanis 2011 Ķekavas NSS M12 01:26:14 819
16 5058 Mārtiņš Ice 2010 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS M12 01:26:28 816
17 5029 Mareks Ozoliņš 2009 Engures sportam M14 01:27:02 🇱🇻 811
18 5013 Ieva Jurēviča 2009 - W14 01:29:00 🇱🇻 793
19 5035 Kristers Zviedris 2008 Valmieras velo vienība M14 01:30:38 🇱🇻 779
20 5044 Samanta Celitāne 2011 Garām ejot/Nanotev.lv W12 01:31:42 🇱🇻 770
21 5053 Karlis Klauzs 2008 Ķekavas NSS M14 01:32:11 🇱🇻 766
22 5011 Kristers Karlsons 2010 Ķekavas NSS M12 01:32:55 760
23 5046 Olivers Vaisūns 2011 Ķekavas NSS M12 01:33:09 🇱🇻 758
24 5024 Teodors Kambala 2009 - M14 01:33:14 🇱🇻 757
25 5010 Loreta Vaisūna 2008 Ķekavas NSS W14 01:34:07 🇱🇻 750
26 5032 Roberts Jašēvičs 2008 - M14 01:35:08 🇱🇻 742
27 5051 Miķelis Luža 2008 Ķekavas NSS M14 01:35:15 741
28 5015 Edijs Veismanis 2008 Engures sportam M14 01:35:28 🇱🇻 740
29 5060 Dāvis Freibergs 2008 - M14 01:36:19 733
30 5023 Raimonds Pilenieks 2010 Ķekavas NSS M12 01:38:17 718
31 5025 Adrians Poreiters 2008 - M14 01:38:27 🇱🇻 717
32 5059 Mārcis Meiss 2010 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS M12 01:38:59 713
33 5039 Samanta Roziņa 2010 Latvian Cycling Girls W12 01:40:09 705
34 5047 Rihards Bondars 2011 RRS ALFA M12 01:41:12 🇱🇻 698
35 5030 Marts Poreiters 2008 - M14 01:43:21 🇱🇻 683
36 5014 Katrīna Jansone 2009 VELO EXPRESS SCOTT W14 01:43:31 682
37 5019 Justs Uga Umblejs 2009 Velotreniņi.lv M14 01:43:49 🇱🇻 680
38 5017 Lauma Lange 2009 LiVelo / Zelta Zeme W14 01:46:54 🇱🇻 660
39 5036 Linda Kalniņa 2010 Valmieras velo vienība W12 01:47:45 🇱🇻 655
40 5037 Patrīcija Priede 2008 Ķekavas NSS W14 01:49:42 🇱🇻 643
41 5026 Šarlote Gredzena 2008 Vellapēda W14 01:50:38 🇱🇻 638
42 5054 Alina Belova 2010 Bernatonio akademija W12 01:53:44 🇱🇹 621
43 5045 Marta Radomišķe 2011 MTB Nīca W12 02:00:46 🇱🇻 585
44 5034 Roberts Krūmiņš 2009 - M14 02:01:52 🇱🇻 579
45 5057 Roberts Cālītis 2009 - M14 02:08:16 550
46 5061 Gundars Grunckis 2008 - M14 02:09:58 543
47 5041 Leonards Leimanis 2011 - M12 02:14:20 🇱🇻 526
48 5027 Lelde Gredzena 2010 Vellapēda W12 02:16:49 🇱🇻 516
49 5040 Kristaps Klezbergs 2008 - M14 02:22:03 🇱🇻 497
50 5018 Ēriks Jānis Krafts-Raitgars 2010 Riteņvasara M12 02:39:58 🇱🇻 441

DSQ - Diskvalificēts, DNS - Nav startējis, DNF - Nav finišējis

Addidas Runtastic
Compatible with Strava
Polar
Fitbit
Suunto
Decathlon
Under Armour
Huawei Health