Rezultāti

# Numurs Pilns vārds Gads Komanda Grupa Laiks Punkti distancē
51 215 Gustavs Podnieks 1999 - M30 02:06:24 🇱🇻 805
34 152 Kristofers Lembergs 1995 - M30 01:54:02 892
20 195 Aksels Bresme 2000 DTG-MySport M30 01:49:10 🇱🇻 932
16 200 Helvijs Sebris 1997 - M30 01:47:23 🇱🇻 947
50 34 Jēkabs Jaunslavietis 1996 ZZK M30 02:05:10 🇱🇻 813
63 205 Dāvis Pakulis 1996 - M30 01:56:04 🇱🇻 0
25 218 Bruno Binovskis 2002 RRS ALFA M30 01:53:25 🇱🇻 897
39 174 Ingmārs Kārkliņš 1994 - M30 01:57:17 🇱🇻 867
5 4 Sandijs Kļaviņš 1993 VELO EXPRESS SCOTT M30 01:42:58 🇱🇻 988
12 73 Agnis Baumanis 1989 Virsotne/MARMOT M40 01:45:22 🇱🇻 965
58 52 Raivo Vainovskis 1987 Erica Synths M40 02:28:27 🇱🇻 685
59 211 Ansis Upenieks 1989 - M40 02:30:11 🇱🇻 677
37 87 Raitis Ludboržs 1984 ReVelo M40 01:57:08 🇱🇻 868
18 14 Māris Bernāts 1985 Virsotne/MARMOT M40 01:47:24 🇱🇻 947
6 170 Mārtiņš Daļeckis 1986 DAKO Ziemeļvidzeme M40 01:42:59 988
65 110 Konstantīns Mališevs 1989 Velo Iecava M40 01:56:05 0
36 26 Kirils Pogodins 1987 DAKO Ziemeļvidzeme M40 01:55:42 🇱🇻 879
9 149 Raivis Ritums 1986 Giant & Liv Team Latvia M40 01:44:02 🇱🇻 978
27 80 Sandis Lūsis 1983 - M40 01:53:30 🇱🇻 896
13 192 Matīss Zērvēns 1992 ROADEX M40 01:45:40 🇱🇻 963
2 199 Māris Bogdanovičs 1991 Giant & Liv Team Latvia M40 01:41:43 1000
1 171 Andris Vosekalns 1992 - M40 01:41:43 1000
3 2 Uldis Ālītis 1983 DTG-MySport M40 01:41:59 997
14 6 Juris Damškalns 1983 DTG-MySport M40 01:45:40 963
23 213 Rihards Šneiders 1992 - M40 01:50:55 🇱🇻 917
21 214 Dainis Homko 1984 DAKO Ziemeļvidzeme M40 01:49:55 🇱🇻 925
29 201 Andrejs Uzulēns 1984 - M40 01:53:35 895
35 207 Kristaps Kipurs 1983 eBike M40 01:55:34 🇱🇻 880
48 196 Ivo Grinbergs 1991 Krauzers MTB M40 02:04:00 🇱🇻 820
33 203 Aigars Lebedoks 1973 Velo klubs Sigulda M50 01:53:40 🇱🇻 895
52 23 Karels Paškausks 1976 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M50 02:08:09 🇱🇻 794
60 125 Guntars Vasiļjevs 1981 Goldingen cycling academy M50 02:39:52 🇱🇻 636
32 183 Jānis Skujiņš 1975 WESS MOTORS TOYOTA M50 01:53:37 🇱🇻 895
64 55 Aleksandrs Nadejevs 1980 WESS MOTORS TOYOTA M50 01:56:05 🇱🇻 0
17 157 Andris Bodnieks 1976 EVELO TEAM M50 01:47:24 🇱🇻 947
40 59 Viktors Admidiņš 1978 - M50 01:57:18 867
41 148 Māris Šlapins 1975 - M50 01:57:21 🇱🇻 867
42 182 Sandis Āķis 1975 EVELO TEAM M50 01:57:21 867
8 166 Nauris Inovskis 1981 EVELO TEAM M50 01:44:01 🇱🇻 978
61 111 Kaspars Aide-Āriņš 1980 - M50 01:53:49 🇱🇻 0
4 36 Roberts Draugs 1976 VELO EXPRESS SCOTT M50 01:41:59 🇱🇻 997
30 169 VALDIS UKINS 1974 LiVelo / Zelta Zeme M50 01:53:36 🇱🇻 895
28 187 Jānis Rapa 1974 DAKO Ziemeļvidzeme M50 01:53:31 896
19 8 Ints Lērme 1975 DAKO Ziemeļvidzeme M50 01:47:28 946
53 209 Raitis Plauks 1975 - M50 02:12:45 🇱🇻 766
7 140 Mārtiņš Puriņš 1978 DAKO Ziemeļvidzeme M50 01:42:59 988
15 220 Guntis Šetlevs 1982 ĀdažiVelo M50 01:46:05 🇱🇻 959
55 202 Aldis Spāģis 1974 - M50 02:23:28 709
10 22 Dzintars Osītis 1968 - M60 01:44:03 🇱🇻 978
66 210 Kārlis Čunka 1967 - M60 02:09:20 🇺🇸 0
38 27 Aldis Zelčs 1970 Virsotne/MARMOT M60 01:57:16 🇱🇻 867
46 51 Andrejs Ivašins 1972 - M60 01:59:20 🇱🇻 852
54 74 Laimonis Garančs 1970 Sporta klubs WENDI M60 02:18:35 🇱🇻 734
44 19 Guntars Losbergs 1966 Maxima M60 01:57:24 🇱🇻 866
24 51 Andrejs Ivašins 1972 - M60 01:52:40 🇱🇻 903
11 163 Arnis Lācis 1970 - M60 01:44:05 🇱🇻 977
49 40 Uldis Lapsa 1966 SKANSTE VIRŠI M60 02:05:08 813
56 35 Viktors Baumanis 1961 - M60+ 02:26:06 🇱🇻 696
47 206 Uldis Rutka 1956 - M60+ 02:02:28 🇱🇻 831
43 185 Juris Broks 1961 - M60+ 01:57:22 🇱🇻 867
57 67 Krista Pūcīte 1994 ROADEX W30 02:28:27 🇱🇻 685
45 30 Lāsma Elza Vaivode 2003 LiVelo / Zelta Zeme W30 01:57:29 🇱🇻 866
22 219 Lija Laizāne 1993 Eneicat RBH Global W30 01:50:00 925
62 134 Marina Harlamova 1993 Latvian Cycling Girls W30 01:56:03 🇱🇻 0
31 25 Renāte Rodionova 2002 ĀdažiVelo W30 01:53:37 895
26 132 Katrina Jaunslaviete-Kipure 1991 ZZK W40 01:53:29 🇱🇻 896

DSQ - Diskvalificēts, DNS - Nav startējis, DNF - Nav finišējis

Addidas Runtastic
Compatible with Strava
Polar
Fitbit
Suunto
Decathlon
Under Armour
Huawei Health