Rezultāti

# Numurs Pilns vārds Gads Komanda Grupa Laiks Punkti distancē
1 68 Oskars Muižnieks 1989 DTG-MySport M 01:55:06 1000
2 151 Māris Bogdanovičs 1991 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M 01:57:14 982
3 223 Alekss Krasts 2001 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M 01:57:27 980
4 1 Lauris Purniņš 1986 DTG-MySport M-35 01:58:25 972
5 7 Kārlis Vanags 1984 DTG-MySport M-35 01:58:29 971
6 4 Gints Lūsis 1984 DTG-MySport M-35 01:58:30 971
7 3 Uldis Ālītis 1983 DTG-MySport M-35 02:01:05 950
8 106 Sandijs Kļaviņš 1993 VELO EXPRESS SCOTT M 02:02:14 🇱🇻 942
9 5 Kaspars Serģis 1992 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M 02:02:22 🇱🇻 940
10 204 Juris Damškalns 1983 DTG-MySport M-35 02:04:54 921
11 9 Reinis Markss 1990 - M 02:06:20 911
12 12 Mārtiņš Puriņš 1978 DAKO Ziemeļvidzeme M-40 02:06:31 910
13 133 Atis Paksis 1981 VELO EXPRESS SCOTT M-40 02:10:23 🇱🇻 883
14 78 Aksels Bresme 2000 DTG-MySport M 02:11:24 🇱🇻 876
15 75 Zigmārs Zučiks 1980 DAKO Ziemeļvidzeme M-40 02:12:07 871
16 209 Roberts Draugs 1976 VELO EXPRESS SCOTT M-45 02:12:49 🇱🇻 867
17 31 Normunds Griestiņš 1983 Erica Synths M-35 02:13:52 🇱🇻 860
18 13 Kristaps Kancers 1981 Amserv Motors M-40 02:16:27 🇱🇻 843
19 17 VALDIS UKINS 1974 BikeBay M-45 02:17:29 🇱🇻 837
20 21 Agnis Apse 1971 DAKO Ziemeļvidzeme M50+ 02:17:37 🇱🇻 836
21 25 Kristaps Egle 1977 Velo klubs Sigulda M-40 02:17:50 🇱🇻 835
22 77 Lauris Celitāns 1981 Garām ejot/Nanotev.lv M-40 02:18:23 🇱🇻 832
23 10 Jānis Bērziņš 1982 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M-35 02:19:08 🇱🇻 827
24 79 Jānis Vanags 1981 INTERVALS.LV M-40 02:19:16 🇱🇻 826
25 14 Mikus Herbsts 1998 EMU Mālpils sporta klubs M 02:20:29 819
26 80 Kaspars Čikste 1981 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M-40 02:23:35 🇱🇻 802
27 215 Gatis Bormanis 1982 VELO EXPRESS SCOTT M-35 02:26:26 🇱🇻 786
28 30 Jānis Kolego 1988 SK Priekuļi M 02:26:48 784
29 181 Janis Rukke 1982 Krauzers MTB M-35 02:27:30 🇱🇻 780
30 38 Reinis Juršēvičs 1997 SK Priekuļi M 02:28:10 777
31 224 Ricards Jakobsons 1981 - M-40 02:29:47 🇱🇻 768
32 81 Andris Balodis 1972 Virsotne/MARMOT M-45 02:30:21 🇱🇻 766
33 43 Beate Kovgere 1994 EMU Mālpils sporta klubs W 02:30:40 764
34 23 Andrejs Ziema 1970 - M50+ 02:31:08 🇱🇻 761
35 207 Renate Rodionova 2002 ĀdažiVelo W 02:32:42 754
36 34 Roberts Birkants 1996 NN Sporta klubs M 02:33:30 🇱🇻 750
37 57 Juris Timšans 1975 - M-45 02:34:49 🇱🇻 743
38 110 Mārcis Ceijers 1988 SK Priekuļi M 02:35:09 🇱🇻 742
39 125 Raivis Ančs 1974 VeloRīts M-45 02:35:34 🇱🇻 740
40 53 Arvis Neilands 1976 Everun M-45 02:36:58 🇱🇻 733
41 213 Zane Ķelpe 1993 MTB Garkalne W 02:37:40 🇱🇻 730
42 32 Reinis Rozenbergs 1991 SK Priekuļi M 02:38:24 727
43 44 Maris Bernats 1985 Virsotne/MARMOT M-35 02:38:37 🇱🇻 726
44 95 Jānis Siliņš 1990 Eži M 02:38:56 🇱🇻 724
45 221 Anita Antone 1992 Latvian Cycling Girls W 02:39:47 🇱🇻 720
46 52 Māris Šlapins 1975 - M-45 02:39:59 🇱🇻 719
47 48 Aigars Lebedoks 1973 Velo klubs Sigulda M-45 02:40:06 🇱🇻 719
48 49 Jānis Skujiņš 1975 WESS MOTORS TOYOTA M-45 02:40:24 🇱🇻 718
49 55 Dainis Gulbis 1967 - M50+ 02:40:33 🇱🇻 717
50 37 Juris Veldre 1975 Virsotne/MARMOT M-45 02:40:37 717
51 218 Edijs Ļaksa 1979 - M-40 02:40:45 🇱🇻 716
52 210 Gundars Lazdans 1968 - M50+ 02:41:48 🇱🇻 711
53 205 Egīls Dude 1968 - M50+ 02:43:04 🇱🇻 706
54 62 Gatis Luberts 1990 KRS/NKUP Smiltene M 02:43:13 🇱🇻 705
55 154 Jānis Vējons 1983 Baldones velokomanda M-35 02:43:21 🇱🇻 705
56 27 Ulvis Bērziņš 1995 SK Priekuļi M 02:47:36 🇱🇻 687
57 173 Kirils Pogodins 1987 DAKO Ziemeļvidzeme M 02:47:58 🇱🇻 685
58 211 Uldis Sedliņš 1976 Engures sportam M-45 02:51:56 🇱🇻 669
59 54 Jānis Cercins 1988 SK Priekuļi M 02:53:00 🇱🇻 665
60 222 Mārtiņš Pētersons 1982 - M-35 02:53:06 665
61 116 Mārtiņš Knostenbergs 1982 Garām ejot/Nanotev.lv M-35 02:53:27 🇱🇻 664
62 36 Jānis Mičulis 1978 INTERVALS.LV M-40 02:53:30 🇱🇻 663
63 100 Imants Šmits 1966 LiVelo / Zelta Zeme M50+ 02:54:40 🇱🇻 659
64 97 Mareks Logins 1983 - M-35 02:56:39 🇱🇻 652
65 134 Diāna Šika 1979 - W 02:56:44 🇱🇻 651
66 130 Emīls Balodis 1993 Mīdītāji M 02:56:48 🇱🇻 651
67 188 Ansis Čuba 1991 Latvijas valsts meži M 02:57:43 🇱🇻 648
68 155 Henrihs Damroze 1976 - M-45 02:57:53 🇱🇻 647
69 101 Raimonds Dambis 1976 DTG-MySport M-45 02:57:57 647
70 63 Igors Juršēvičs 1970 SK Priekuļi M50+ 02:58:06 🇱🇻 646
71 128 Ivo Grinbergs 1991 Krauzers MTB M 03:01:44 🇱🇻 633
72 220 Miks Oskerko 1998 - M 03:02:43 🇱🇻 630
73 124 Guntars Losbergs 1966 Maxima M50+ 03:03:34 🇱🇻 627
74 64 Aldis Bībers 1978 ĀdažiVelo M-40 03:03:40 🇱🇻 627
75 76 Druvis Paeglis 1968 Valmieras velo vienība M50+ 03:05:51 🇱🇻 619
76 150 VLADIMIRS BOGDANOVS 1986 PROBIKE-VELOPARK M-35 03:07:48 🇱🇻 613
77 22 Jānis Teivišs 1982 Virsotne/MARMOT M-35 03:07:58 🇱🇻 612
78 60 Andrejs Demjanenko 1978 - M-40 03:09:11 🇱🇻 608
79 67 Pēteris Birkants 1989 NN Sporta klubs M 03:12:18 🇱🇻 599
80 131 Elvijs Mežaleons 1996 Mīdītāji M 03:14:26 🇱🇻 592
81 70 Ingus Krūmiņš 1978 - M-40 03:15:37 🇱🇻 588
82 61 Viesturs Birkants 1962 NN Sporta klubs M50+ 03:19:17 🇱🇻 578
83 71 Inga Haritonova 1990 Latvian Cycling Girls W 03:20:21 🇱🇻 574
84 219 Aleksandrs Nadejevs 1980 WESS MOTORS TOYOTA M-40 03:22:00 🇱🇻 570
85 140 IĻJA DOROŠENKO 1996 PROBIKE-VELOPARK M 03:22:50 🇱🇻 567
86 165 Jana Jansone 1975 Latvian Cycling Girls W 03:23:09 🇱🇻 567
87 98 Juris Stanka 1966 Rīgas satiksme M50+ 03:25:35 🇱🇻 560
88 129 Arturs Zalitis 1988 - M 03:28:46 🇱🇻 551
89 104 Linda Tautere 1973 Latvian Cycling Girls W 03:29:02 551
90 42 Lelde Ardava 1985 Veloprofs.lv W 03:29:12 550

DSQ - Diskvalificēts, DNS - Nav startējis, DNF - Nav finišējis

Addidas Runtastic
Compatible with Strava
Polar
Fitbit
Suunto
Decathlon
Under Armour
Huawei Health