Rezultāti

# Numurs Pilns vārds Gads Komanda Grupa Laiks Punkti distancē
18 195 Aksels Bresme 2000 DTG-MySport M30 02:41:34 🇱🇻 869
2 4 Sandijs Kļaviņš 1993 VELO EXPRESS SCOTT M30 02:20:33 🇱🇻 999
10 2 Uldis Ālītis 1983 DTG-MySport M40 02:31:36 926
32 52 Raivo Vainovskis 1987 Erica Synths M40 03:08:34 🇱🇻 745
9 14 Māris Bernāts 1985 Virsotne/MARMOT M40 02:31:17 🇱🇻 928
1 199 Māris Bogdanovičs 1991 - M40 02:20:24 1000
37 154 Artūrs Zālītis 1988 - M40 03:33:57 🇱🇻 656
19 72 Andris Gavrikovs 1990 GravelWeekend.com M40 02:45:00 🇱🇻 851
12 186 Dainis Homko 1984 DAKO Ziemeļvidzeme M40 02:32:06 🇱🇻 923
24 26 Kirils Pogodins 1987 DAKO Ziemeļvidzeme M40 02:49:58 🇱🇻 826
5 6 Juris Damškalns 1983 DTG-MySport M40 02:21:11 994
33 194 Pēteris Lapiņš 1991 GravelWeekend.com M40 03:11:33 🇱🇻 733
17 73 Agnis Baumanis 1989 Virsotne/MARMOT M40 02:41:21 🇱🇻 870
21 131 Kārlis Berlands 1988 GravelWeekend.com M40 02:45:26 🇱🇻 849
3 192 Matīss Zērvēns 1992 ROADEX M40 02:20:58 🇱🇻 996
40 198 Mārtiņš Freimanis 1990 - M40 03:58:41 588
39 196 Ivo Grinbergs 1991 Krauzers MTB M40 03:41:46 🇱🇻 633
4 5 Kārlis Vanags 1984 DTG-MySport M40 02:21:11 994
22 28 Mārcis Midegs 1974 Virsotne/MARMOT M50 02:46:58 🇱🇻 841
34 111 Kaspars Aide-Āriņš 1980 - M50 03:21:19 🇱🇻 697
29 161 Paulis Snipke 1979 mezaterapija.lv M50 03:03:49 🇱🇻 764
8 188 Volodymyr Guschin 1975 ZZK M50 02:29:46 🇺🇦 937
16 187 Jānis Rapa 1974 DAKO Ziemeļvidzeme M50 02:37:39 891
14 8 Ints Lērme 1975 DAKO Ziemeļvidzeme M50 02:35:32 903
20 183 Jānis Skujiņš 1975 WESS MOTORS TOYOTA M50 02:45:06 🇱🇻 850
13 166 Nauris Inovskis 1981 EVELO TEAM M50 02:35:15 🇱🇻 904
26 193 Andris Eihmanis 1982 MTB Grobiņa M50 02:51:07 🇱🇻 821
15 157 Andris Bodnieks 1976 EVELO TEAM M50 02:36:34 🇱🇻 897
35 64 Didzis Zalitis 1966 - M60 03:25:26 683
36 27 Aldis Zelčs 1970 Virsotne/MARMOT M60 03:33:30 🇱🇻 658
27 40 Uldis Lapsa 1966 SKANSTE VIRŠI M60 02:51:07 820
28 184 Egīls Dude 1968 - M60 02:54:38 🇱🇻 804
7 9 Andris Balodis 1972 Virsotne/MARMOT M60 02:29:18 🇱🇻 940
6 163 Arnis Lācis 1970 - M60 02:29:07 🇱🇻 942
25 19 Guntars Losbergs 1966 Maxima M60 02:50:21 🇱🇻 824
38 35 Viktors Baumanis 1961 - M60+ 03:41:01 🇱🇻 635
30 185 Juris Broks 1961 - M60+ 03:03:57 🇱🇻 763
23 25 Renāte Rodionova 2002 ĀdažiVelo W30 02:47:00 841
31 67 Krista Pūcīte 1994 ROADEX W30 03:07:26 🇱🇻 749
11 132 Katrina Jaunslaviete-Kipure 1991 ZZK W40 02:32:05 🇱🇻 923

DSQ - Diskvalificēts, DNS - Nav startējis, DNF - Nav finišējis

Addidas Runtastic
Compatible with Strava
Polar
Fitbit
Suunto
Decathlon
Under Armour
Huawei Health